poniedziałek, 20 maja 2013

Wywiad & Laboratorium Mody

Z racji tego że pilnie przygotowuję się do pokazu semestralnego i zajmuję innymi obowiązkami na obu uczelniach nie mam zbyt dużo czasu wolnego. Dlatego dziś zamiast przeróbki pokażę Wam wywiad który przeprowadzono ze mną do gazety Fashion Daily. Jest to gazeta która relacjonuje wydarzenia na Fashion Week'u w Łodzi. Był to dla mnie ogromny sukces że się w niej pojawiłam i ludzie mogli o mnie poczytać. Osobiście nie byłam na FW. Poniżej wklejam wam ten wywiad:
               


Zapraszam też serdecznie zainteresowanych na pokaz semestralny Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, w którym biorę udział. Pokaz odbędzie się 1 czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Zadaniem pierwszego roku jest wykonanie kreacji z surówki, czyli zwykłego, kremowego, bawełnianego materiału. Serdecznie zapraszam zainteresowanych. Zaproszenia dostępne są w sekretariacie naszej szkoły:)

13 komentarzy:

 1. wow, bardzo fajny wywiad, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytam twojego bloga już od samego początku. Wpadłam na niego zupełnie przypadkiem. Bardzo lubię to, jak pokazujesz, że niewielkim kosztem można zmienić starą rzecz w coś zupełnie odjechanego :) Życzę ci szczęścia i powodzenia :) DIY rządzi!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :) To wielkie osiągnięcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) powodzenia na studiach :) i życzę kolejnych wywiadów :))

  OdpowiedzUsuń
 5. wow taki wywiad duza rzecz GRATULUJE !

  zapraszam do siebie i wspólnego obserwowania jeśli masz ochotę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam po wyróżnienie! gwiazda-handmade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Boski blog! Zapewne wpadnę tu jeszcze nie raz. Mam nadzieje, że odwiedzisz mnie i pomożesz mi w mych żmudnych początkach.:) http://arazme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne zdjęcia dodajesz na bloga ♥
  Obserwujemy? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. gratulacje ! zapraszam na mojego bloga o DIY : http://diy-i-my.blogspot.com/ . Dopiero zaczynam więc proszę o dodanie się do obserwatorów :) bardzo mi na tym zależy

  OdpowiedzUsuń